BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

VOLERA TUR

hakkımızda

Volera Tur (Leonidos Turizm), Turizm Bakanlığının (A) Grubu Seyahat Acenta işletme belgesine (7028 numaralı) sahip olup, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Türk Havayolları ve diğer özel havayolları yetkili satış acentalığı üyesidir.


Volera Tur tüm Dünya ülkelerine profesyonel olarak vize danışmanlık hizmeti vermektedir. Volera Tur ülkelerin Büyükelçiliklerinin ve Konsolaslukların başvuru merkezlerine giriş ile yetkili acentadır. Ankara merkez ofisimiz, Bursa şubemizle yaklaşık 180 Partner acenta ile birlikte faaliyet göstermektedir.


Volera Tur ekibi uçak biletleri, otel konaklamaları, transfer ve vize temini konularında kurduğu etkili ve düzenli ilişkiler ile siz danışanlarımıza eksiksiz ve hızlı hizmet vermektedir.
Volera Tur yenilikleri takip eden, çözüm odaklı, ekonomik ve kaliteli hizmetler sunarak çözüm ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktadır. Sadece misafirlerimiz için değil, temsilcilerimiz ve is ortaklarımız için hayatı keyifli hale getirmek ve alanının en iyisi olma gayesi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

20+

REFERANS

Çıktığımız bu yolculukta siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmemize yardımcı olan birden çok referansımız mevcuttur.

100+

MUTLU MÜŞTERİ

Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimize her zaman en kolay ve en uygun fiyatlı çözüm yollarını sunmak bizim için önemlidir.

BİRLİKTE İLERLEDİĞİMİZ

referanslarımız

en kaliteli seyahat planları

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER İÇİN
BİZE ULAŞIN!