Yeryüzü Cenneti: Grüner See

 Yeryüzü Cenneti: Grüner See

Yeryüzü Cenneti: Grüner See

          Tragoess kasabasının yakınlarında, görkemli Hohshvab dağlarının arasında Grüner See adındaki yeryüzü cennetiyle tanışın!

          Zaman bizlerden çok şey götürür ancak bu gölde zaman götürdüğü kadar getirmesini de biliyor. Kışın soğuklardan dolayı sığlaşan göl, vatandaşlar ve turistler için bir park haline geliyor. Gölün yakınlarında yapılan küçük piknikler, zümrüt yeşili gölün muhteşem manzarasıyla daha da tatlanıyor. Yazınsa dağlardaki buzların erimesiyle bu park sular altında kalarak dalgıçların hayallerinde yer ediniyor. Zümrüt yeşili berrak suyun altında kalan banklar, çimenler, yollar; eşsiz görüntüler sunuyor ve doğa aşığı birçok insanın hafızasına silinmemek üzere yazılıyor. Ancak dikkat! Birkaç yıldır burada dalış ve kamp yapmak yasak. Uzmanların incelemeleri sonucunda buradaki doğa harikası suyun bozulabilir nitelikte olduğu gözlemlenmiştir. Bu eşsiz manzaraya ulaşmaksa bir o kadar da zor. Kasabadan buraya gelen bir otobüs bulmak oldukça zor ama siz bu ayrıntılara takılmayın. Volera Tur sizin için uçak biletinden, otel rezervasyonuna, vizesinden transfer içeren turlarına kadar her şeyi ulaşabilir kılıyor.

Unutmayın, Volera Tur ile Bütün Dünya Eviniz!

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Volera Tur ekibi uçak biletleri, otel konaklamaları, transfer ve vize temini konularında kurduğu etkili ve düzenli ilişkiler ile siz danışanlarımıza eksiksiz ve hızlı hizmet vermektedir.

İletişim Numaralarımız

0850 308 00 77
Vize: 0552 716 32 37
Bilet: 0507 214 62 88