Rüya Köy: Hallstatt

 Rüya Köy: Hallstatt

Rüya Köy: Hallstatt

          Avusturya’nın en eski göl kasabalarından biri olan Hallstatt’ta aynı zamanda dünyanın en eski tuz madeni bulunuyor.

          Kartpostallardan fırlamışçasına rüya gibi bir köy olan Hallstatt’ın görsellerine bakmaya başladığınızda saatler sürebiliyor çünkü kendinizi alamıyorsunuz. Eğer fotoğraf çekme merakınız varsa her köşesi fotoğraf çekilmek için özel olarak tasarlanmış gibi olan Hallstatt’ta vakit geçirmekten çok keyif alacaksınız. Yaz mevsimi ayrı güzel kış mevsimi ayrı güzel olan bu kasabada, elbette yazın yapılabilecek etkinlik sayısı daha fazla. Yaz mevsiminde Hallstatt’ta gölde tekne turu yapabilir, fünikülere binebilirsiniz. Füniküler ile çıktığınız Skywalk’da ise hem dinlenebilir hem de kasabanın tüm güzelliğine ve Alp Dağları’nın tüm ihtişamına tanık olabilirsiniz. Trekking noktalarında doğa yürüyüşü yapabilir, Beinhouse adı verilen eski mezarlığı ziyaret edebilirsiniz.

          Bu ufak ama insanın içini huzurla dolduran, muhteşem doğasıyla kendine hayran bırakan şirin kasabayı ziyaret etmek ve güzel anılar biriktirmek isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Volera Tur ekibi uçak biletleri, otel konaklamaları, transfer ve vize temini konularında kurduğu etkili ve düzenli ilişkiler ile siz danışanlarımıza eksiksiz ve hızlı hizmet vermektedir.

İletişim Numaralarımız

0850 308 00 77
Vize: 0552 716 32 37
Bilet: 0507 214 62 88