Ölüdeniz: Dünyanın En Güzel Kumsalı

 Ölüdeniz: Dünyanın En Güzel Kumsalı

Ölüdeniz: Dünyanın En Güzel Kumsalı

           Ölüdeniz, mavinin her tonunu görebileceğiniz denizi, bembeyaz kumsalları, temiz havası ve barındırdığı tarihi kalıntıları ile sadece ülkemizin değil dünyanın en güzel tatil yerlerinden biridir. Zaten bu özelliklerini tescilleyen Ölüdeniz 2006 yılında %82 oy ile “Dünyanın En Güzel Kumsalı” seçilmiştir.

           Peki Ölüdeniz’e gittiğimizde neler yapabiliriz? Akla ilk gelen etkinlik yamaç paraşütü; Babadağ’dan 1969m ve 1400m yükseklikten atlama deneyimi yaşayabilirsiniz. Likya Yolu’nda düzenlenen yürüyüş turlarına katılabilir, Belcekız’da bulunan dalış acentelerine uğrayarak su altı dalışı yapabilir ve sertifika alabilirsiniz. Kelebek Vadisi, Kabak Koyu ve Faralya’ya ise gitmişken mutlaka uğramanızı tavsiye ederiz.

           Sadece denize, güneşe değil doğa aktivitelerine de doyabileceğiniz sorunsuz güvenceli ve avantajlı bir tatil arayışındaysanız; Volera Tur olarak Uçak biletinden konaklamaya, transfere kadar hizmetinizdeyiz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Volera Tur ekibi uçak biletleri, otel konaklamaları, transfer ve vize temini konularında kurduğu etkili ve düzenli ilişkiler ile siz danışanlarımıza eksiksiz ve hızlı hizmet vermektedir.

İletişim Numaralarımız

0850 308 00 77
Vize: 0552 716 32 37
Bilet: 0507 214 62 88